הדרכה – Help-first.com

שלום כיתה א' בביה"ס שלנו כל אחד הוא 100% הצלחה

יצירת קשר, בכל מקום באתר תמצאו בחלק השמאלי התחתון צלמית (אייקון) של מעטפה לבנה בעיגול כחול, הקישו על הצלמית בכל עת שתחפצו לצור עמנו קשר, מלאו את שמכם, כתובת דוא"ל, את נושא ההודעה ותוכן ההודעה, ניתן לבקש מידע וסיוע, להציע שיפורים, להגיב ולהעיר הערות, נשמח לשמוע ממכם.

הרשמה לאתר לגולש\ת רגיל\ה, בתפריט כניסה\הרשמה, יש למלא אך ורק את כתובת הדוא"ל (אימייל) שלכם, אם הכתובת שמלאתם תקינה פעילה ונגישה, תקבלו בכתובת שרשמתם הודעת דוא"ל עם שם משתמש וסיסמה לכניסה לאתר.

הוספה ועריכת הפרטים שלכם באתר, לאחר שתתחברו לאתר בעזרת שם משתמש והסיסמה מהודעת הדוא"ל, באפשרותך להוסיף ולערוך את הפרטים שלך. לשנות את הסיסמה, ולגלוש באתר. מדי פעם נשלח לכתובת הדוא"ל שמילאתם בהרשמה, הודעות וחדשות מהאתר, במידה ואינכם מעוניינים לקבל הודעות מהאתר למייל שלכם, נקו את תיבת הסימון הרלוונטית.

בחלק השמאלי של כל עמוד נמצא תפריט עם קטגוריות השוברים של העסקים הרשומים באתר. כל רכישת שובר שרכשת, זכית לסייע לעסק ולהצילו מקריסה. הצלת עסק בישראל מקרבת את החזרה המהירה לשגרת ימינו כקדם.

תמונה מס' 1 הוספת עסק או הוספת שובר

רישום\הוספת חנות או עסק, בתפריט הראשי אם עדין לא התחברת יש לבחור באופציה "רישום עסק", לחילופין אם בחרת "כניסה\הרשמה" יש לבחור  ב: "הרשמה לפתיחת חנות", או פשוט להרשם בתחתית עמוד זה. נא למלא שם משתמש באותיות לועזיות, גדולות, קטנות וספרות בלבד או בשילוב שלהן. לאחר הקלדת כתובת הדוא"ל (אימייל) שלך תשלח הודעה לכתובת שרשמת ובה קוד אימות, שיש להקלידו לצורך רישום נחנות , שדות שמסומנים בכוכבית הם שדות שחובה למלא את הנתונים שלהם, ניתן להוסיף מידע שיווקי פרסומי על העסק שיוצג בעמוד העסק. חובה למסור טלפון עדיף טלפון נייד, שיאפשר לגולשים להעביר כסף בביט או באפליקציות דומות ולתקשר איתך במסרונים, ניתן להוסיף תמונה של העסק או לוגו שלו. לאחר הגשת הבקשה יש להמתין להודעת דוא"ל שמאשרת את פרסום העסק שלך באתר. לאחר שבקשתך אושרה, ניתן להתחבר לאתר לפי הרישום שלך, עם שם המשתמש והסיסמה שהקלדת. אם בבעלותך מספר עסקים ניתן להוסיף את העסקים הנוספים בעמוד הניהול אליו מגיעים בבחירת "ניהול עסק" ב"כניסה\הרשמה" בתפריט בתפריט הראשי. בעמוד זה יש לבחור בשורה שבעמודה מימין "שם העסק: ספקים" כעת באפשרותך לבחור באופציה "הוספת חדש" ולהגיש בקשה לרישום עסק נוסף באותו אופן כמו העסק הראשון שפרסמת.

המלצה, עדיף להקליד את שם העסק בלועזיות, ובכך למנוע תקלות בעת רישום, או איתור, עדכון, או הוספת פרטי העסק או שוברים.

תמונה מס' 2 —ADD NEW ב PRODUCTS מוסיפים שובר בשם העסק VENDOR מוסיפים עסק

עדכון\הוספה והשלמה. כעת לאחר שנרשמת כבעל חנות והתחברת בהצלחה לאתר, ניתן להוסיף מוצרים או שוברים של העסק שלך. לתפריט הקישורים בכותרת האתר נוספה אפשרויות "ניהול עסק" בעמוד זה יש לבחור ב"מוצרים" בחלק העליון משמאל לבחור "הוספת חדש" (ניתן לראות שוברים לדוגמא באתר) יש להגדיר את שם המוצר שלך כ"שובר לרכישה מ "שם העסק שלך", אפשרות להוסיף תמונות, חובה לקבוע ערך כספי בש"ח למוצר או לשובר, מצד שמאל של העמוד ישנה רשימת קטגוריות להגדרת השובר, השרותת או המוצר שברצונך למכור, בהתאם לסוג העסק. לבסוף יש לחברר את המוצר או השובר לעסק שלך. בסעיף שם העסק בטבלה שבתחתית העמוד שמספק את השובר. בהצלחה.

תמונה מס' 3 – בהוספת שובר יש להגדיר את סיווג (קטוגורית) הממוצר שהעסק שלך מציע
תמונה מס' 4 חשוב לחבר בין השובר לחנות שלך הקלדת 3 אותיות של שם העסק והמערכת תאתר את העסק.
הרשמה לאתר

התחבר

הרשמה

הסיסמה תישלח לכתובת האימייל שלך.

העברת נתונים מהאתר נעשית בפרוטוקול מאובטח. המידע באתר נשמר בשרת מאובטח תחת הקפדה על כללי פרטיות קפדניים. purposes described in our מדיניות פרטיות.