אודותינו

כולנו ערבים זה לזה – עזרה הדדית בעת משבר

אתר שנולד מהצד היפה של הישראלים,  ללא הבדל דת ,מין, גזע, מוצא או דעה פוליטית.

האתר נועד לסייע לעסקים בישראל שעסקיהם ניזוקו כתוצאה ממשבר הקורונה.

מסעדות, ברים, בתי הארחה, אולמות אירועים, מופעי תרבות ופנאי, מארגני אירועים ומופעים, ונותני שירותים חוקיים מכל סוג.

האתר פתוח לכל אדם או עסק המעוניין להשתמש בשרות שהאתר מציע, ללא כל עלויות וללא כל עמלות, למשך כל תקופת מגפת הקורונה, בתקווה שתסתיים בהקדם.

השימוש באתר ניתן חינם לחלוטין. ובתנאי שהעסק החל לפעול וסיפק שירותים ללקוחות לפני 01.02.2020 וזאת במטרה למנוע מעסקים פיקטיביים לנצל את האתר להונאה.

האתר הוא התנדבותי לחלוטין, לא מסחרי, האתר אינו ערב או אחראי בכל צורה לקיום התחייבויות כלשהן בין מי מהמשתמשים בשירותיו. הגלישה והשימוש בשירותים שהאתר מספק נועדו אך ורק לשמש אמצעי לסייע לנזקקים, בתקופת משבר הקורונה שיכולים, מוכנים, מתאימים ומתחייבים לעמוד בעקרונות האתר ובשירותים שהוא מציע.

נשמח לקבל רעיונות ועצות לתיקון, שיפור, סיוע בפרסומו ובקידומו, ללא תמורה, מאחר והאתר הוא על טהרת ההתנדבות, מבוני אתרים, ממעצבים וממקדמי אתרים ומכל מי שיכול ומעוניין לתרום מחוכמתו, ניסיונו ומהידע שלו. התרומה המתבקשת היא העברת סיוע ישירות לבתי העסק ומנותני השירותים.

אנו מציעים לבעלי עסקים לבנות באתר חנות מקוונת, ללא כל עלות או עמלות,להציע את המוצרים שברצונכם למכור או להציע שוברים לרכישות עתידיות מעסקכם, עם או בלי הנחות, עם או בלי הטבות לרוכשים, אלא התחייבות של בית העסק או נותן השרות להעניק את התמורה הנקובה בשובר, אם וכאשר בית העסק או נותן השרות יחזרו לשגרת פעילות. בתי עסק או נותני שירותים שיחדלו לפעול (ייסגרו) עקב המגפה פטורים מכל ההתחייבויות שנטלו על עצמם.

זכרו האתר מקפיד על פעילות הוגנת ושומא לעצמו את הזכות לחסום ולמחוק כל עסק מהאתר, במידה ומתעורר חשד סביר להתנהלות לא הולמת או לא הגונה. והאתר שומר על זכותו לדחות כל טענה או ערעור על החלטותיו.